Cebuszka Duo od Ceba Baby

Co to jest Cebuszka Duo?

Cebuszka Duo to innowacyjna, duża poduszka dla kobiet w ciąży i mam. Jej innowacyjność polega na dwukomorowej strukturze i zastosowaniu dwóch różnych wypełnień. Powstała, aby wspierać kobiety w okresie ciąży oraz po porodzie – podczas karmienia czy odpoczynku.

RYS 14 copy

Co kryje w środku?

Pierwsza komora, która przeznaczona jest jako poduszka pod głowę, wypełniona została miękką kulką silikonową, stosowaną powszechnie w tego typu tekstyliach. W drugiej – głównej i dłuższej – komorze zastosowano mikroperłę, która nie sprężynuje i swobodnie dopasowuje się do ciała kobiety. Jest ona materiałem sypkim, wybieranym m.in. do poduszek rehabilitacyjnych. Mamy więc sprężyste wypełnienie, które stanowi  stabilne podparcie całego ciała i umożliwia komfortowy odpoczynek w czasie ciąży na dowolnym boku, bez obawy o późniejsze bóle kręgosłupa.

Cebuszka Duo posiada certyfikat Oeko-Tex Standard.

RYS 15 copy

Informacje techniczne:
Wymiary: 300 x 30cm
Wypełnienie: mikroperła o średnicach 0,8-1,5 mm oraz kulka silikonowa
Materiał: welur lub jersej
Czyszczenie: System EASY WASH – pokrowiec i poszewkę (dzięki  zamkom błyskawicznym) można zdjąć i wyprać w 40°C.

Wkład do Cebuszki Duo

Komfort użytkowania Cebuszki zależny jest od indywidualnych upodobań – niektórzy wolą, gdy poduszka jest mocno wypełniona, inni, gdy ma nieco mniej mikroperły. Warto pamiętać, że poduszka naturalnie – w wyniku codziennego użytkowania – zmniejszać swoją objętość, gdyż mikroperła się ugniata. Można Cebuszkę wtedy samodzielnie uzupełnić wkładem, dopasowując rozmiar do swoich oczekiwań. Co ważne, ugniatanie się Cebuszki jest równoległe z procesem wzrostu dziecka, a więc nawet mniejsza objętość nie powinna być wadą, a zaletą np. przy karmieniu czy opiece na starszym dzieckiem. Informacje dotyczące zmiany wypełnienia znajdziesz w zakładce FAQ.

RYS 16 copy (1)