Cebuszka Mini od Ceba Baby

Co to jest Cebuszka Mini?

Cebuszka Mini to specjalna, podróżna poduszka w kształcie litery „C”. Powstała po to, by zapewnić komfort mamie, gdziekolwiek się znajduje. Bo samopoczucie kobiety oczekującej na narodziny ma ogromny wpływ na maleństwo. Cebuszkę Mini, która ma kompaktowy rozmiary (jest mniejsza od Cebuszki Multi i Duo) i specjalną torbę, bez problemu można wszędzie ze sobą zabrać i używać na okrągło.

RYS 12 B

Co kryje w środku?

Cebuszka Mini to jedyna w Polsce poduszka wypełniona mikroperłą styropianową o średnicy 0,5 do 1,5 mm, czyli drobnymi kuleczkami, które przesypują się pod wpływem zmiany ułożenia ciała, delikatnie masują, dbając o kręgosłup i samopoczucie. Cebuszka Mini doskonale dopasowuje się do zmieniających się kształtów przyszłej mamy. W przeciwieństwie do poduszek z innym wypełnieniem, nie wywołuje efektu sprężynowania, który zamiast odprężać, męczy stawy i kręgosłup.

Cebuszka Mini posiada certyfikat Oeko-Tex Standard.

Informacje techniczne:
Wypełnienie: mikroperła o średnicach 0,8-1,5 mm
Materiał: welur lub dżersej

Wymiar:180 x 33
Czyszczenie: System EASY WASH – pokrowiec i poszewkę (dzięki  zamkom błyskawicznym) można zdjąć i wyprać w 40°C.

 Wkład do Cebuszki

Komfort użytkowania Cebuszki zależny jest od indywidualnych upodobań – niektórzy wolą, gdy poduszka jest mocno wypełniona, inni, gdy ma nieco mniej mikroperły. Warto pamiętać, że poduszka naturalnie – w wyniku codziennego użytkowania – zmniejszać swoją objętość, gdyż mikroperła się ugniata. Można Cebuszkę wtedy samodzielnie uzupełnić wkładem, dopasowując rozmiar do swoich oczekiwań. Co ważne, ugniatanie się Cebuszki jest równoległe z procesem wzrostu dziecka, a więc nawet mniejsza objętość nie powinna być wadą, a zaletą np. przy karmieniu czy opiece na starszym dzieckiem. Informację dotyczącą zmiany wypełnienia Cebuszki znajdziesz w zakładce FAQ.