Certyfikaty i nagrody

W trosce o komfort mam, także tych oczekujących na narodziny dziecka, oraz maluszków, robimy wszystko, by Cebuszka spełniała najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Tym bardziej, z wielką radością przyjmujemy kolejne certyfikaty i nagrody w konkursach, w których w jury zasiadają doświadczeni rodzice, starannie wybierający produkty. Dziękujemy za okazane zaufanie i mamy nadzieję, że Cebuszka będzie nieodzownym towarzyszem wspólnych chwil z dzieckiem.

Złoty Brzuszek to plebiscyt na najlepsze produkty dla kobiet w ciąży, początkujących mam i dzieci, organizowany przez redakcję miesięcznika „M jak mama”. Laur „Złotego Brzuszka” jest szczególnie cenny, gdyż jest to nagroda przyznawana głosami konsumentek, które same wybierają najlepsze produkty. Cebuszka otrzymała nagrodę „Złotego Brzuszka” w grudniu 2014 roku w kategorii „produkt dla kobiety w ciąży”.

Zloty Brzuszek

Znak Jakości KidZone to certyfikat potwierdzający najwyższą jakość produktów z segmentu rodzinnego. Jest gwarancją jakości i wiarygodności biznesowej, sytuując firmę w gronie liderów w branży. Certyfikat ten Cebuszka otrzymała w lutym 2015 roku.

KidZone

Certyfikat Oeko Tex Standard 100 to potwierdzenie bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych, wykorzystywanych do produkcji. Są one bezpieczne, nie zawierają substancji szkodliwych, barwników alergizujących czy szkodliwych.

Oeko-Tex PL

 

Cebuszka otrzymała także wyróżnienie w konkursie Wybór Rodziców, www.wyborrodzicow.pl organizowanym przez magazyn „Branża Dziecięca” oraz zabawkowicz.pl. Głosami internautów Cebuszka została wyróżniona w kategorii „Opieka”. Wyróżnienie zostało przyznane w sierpniu 2015 roku.

Wybór Rodziców

Koniec roku 2015 to wyróżnienie w konkursie SuperMama Awards organizowanym przez magazyn „SuperMama w Wielkim Mieście”. Nasza Cebuszka została laureatem „GOLD” zdobywając 1 miejsce w kategorii „Poduszka Do Karmienia”.

Poduszka Do Karmienia

W lutym 2016 roku decyzją Kapituły XIV edycji Konkursu „Świat przyjazny dziecku” (www.kopd.pl) nasza Cebuszka Multi otrzymała wyróżnienie w kategorii „Dom”. Nasz produkt jest więc teraz oznaczony logotypem KOPD, potwierdzającym jego wysoką jakość i przydatność w okresie ciąży i karmienia.

 

Kopia KOPD_kolor full

 

logo_konkurs_1