Wspieramy mamy

Ceba Baby wspiera wieloraczki

Jesteś rodzicem trojaczków lub czworaczków? Napisz do nas!

Ceba Baby od lat wspiera rodziców w przygotowaniu do narodzin dziecka, a także pomaga w codziennej pielęgnacji. Teraz w sposób szczególny chcemy pomóc rodzicom wieloraczków – trojaczków i czworaczków. Wiemy, że troje czy czworo maluchów to nie lada wyzwanie wychowawcze, ale też ogrom nowych obowiązków i potrzebnych akcesoriów do opieki. Dlatego każdej mamie (już w okresie ciąży) trojaczków i czworaczków, która się do nas zgłosi, chcemy przekazać bezpłatnie Cebuszkę Multi lub Mini w dowolnym kolorze i wzorze. Chcemy, aby Cebuszka towarzyszyła Wam w wielorakiej codzienności, pomagała i pozwała na chwilę odpoczynku.

Jak otrzymać Cebuszkę?

Napisz do nas maila na pgutowska@intro.media.pl , w treści wpisz swoje dane teleadresowe oraz numer telefonu. Podaj link do swojego bloga/fanpage’a i napisz, którą Cebuszkę chcesz otrzymać. Gdy tylko otrzymamy dane zrealizujemy przesyłkę.

Dlaczego Cebuszka?

Bo Cebuszka to wielofunkcyjna poduszka dla mamy i maluszków. Jest jedyną w Polsce poduszką wypełnioną mikroperłą, czyli drobnymi kuleczkami, które przesypują się pod wpływem zmiany ułożenia ciała. Delikatnie masują, dbając o kręgosłup i dobre samopoczucie. W czasie ciąży Cebuszka Multi zapewnia komfortowy sen na lewym boku (zalecany przez specjalistów), pomaga zrelaksować się i znacząco poprawia codzienne funkcjonowanie przyszłej mamy. A kiedy maluchy są już na świecie, ułatwia karmienie – pozwala przyjąć wygodną pozycję i odciążyć kręgosłup. Posłuży też jako „gniazdko”, w którym można bezpiecznie położyć dziecko – lekko podniesiona pozycja pozwoli mu na obserwację otoczenia. Ułatwia także pierwsze próby samodzielnego siedzenia, zapewniając stabilizację i podparcie. Pomaga także w codziennej opiece – zabezpiecza przed sturlaniem się malca z łóżka.